Уряд Канади підтримує миротворчу місію на сході України

На початку листопада міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила про миротворчу місію до України наступне:

“Наш уряд незмінно підтримує народ та територіальну цілісність України. Ми засуджуємо нелегальну анексію Криму Росією, безупинне насильство та підтримку бойовиків на сході України.

Канада веде переговори з низкою країн про доцільність і корисність миротворчої та поліцейської діяльності в Україні. Прем’єр-міністр обговорив це питання з Президентом України та Канцлером Німеччини.

Я особисто досліджувала можливості і перспективи такої місії з Президентом та Прем’єр-міністром України, з Держсекретарем США, спеціальним представником США Куртом Волкером та Генеральним секретарем ООН минулого тижня. В останні тижні я говорила з кількома європейськими урядами і торкнулася всіх цих важливих питань.
Наш уряд перебуває у центрі міжнародних зусиль, спрямованих на підтримку України, і ми наполегливо працюємо над тим, щоб гарантувати, що будь-які миротворчі зусилля гарантують суверенітет та територіальну цілісність України. Канада очолює багатонаціональну бойову групу у Латвії, яка є частиною посиленої присутності НАТО та прикладом лідерства Канади та її постійного прагнення до безпеки в регіоні.

Народ України може розраховувати на тривалу і непохитну дружбу та підтримку Канади”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.