Коментар

  • Марутян Рена

    Стаття є некоректною ані у науковому, ані у громадянському сенсі. Починаючи з назви: що таке «……НЕЗАЛЕЖНОСТІ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ДЕРЖАВИ» ? Незалежність від чого? Критичну інфраструктуру треба захищати, а не формувати її незалежність. Хто вирішив, що ЗМІ відносяться до китичної інфраструктури, тим більше, що вони практично всі в Україні є приватними. Свобода слова має відношення до забезпечення демократії, плюралізм думок у ЗМІ – це й є одним з інструментів її забезпечення. Яке це має відношення до критичної інфраструктури? Яке відношення має прослушка російських спецслужб розмови Нуланд з Пайєттом до свободи слова чи до її забезпечення у ЗМІ? Інформаційний шум виникає завжди коли російська армія тролей у Ольгино вкидає у інформаційний простір фейки та дезинформацію.
    Чому автор згадує тільки західно-європейські та американські фонди називаючи їх антиукраїнськими,(й на яких підставах?). Чому серед його списку немає жодного російського фонду та агенту впливу, якій перенасичений наш політикум та інформаційний простір, починаючи від ЗМІ і інформаційних агентств до журналістів та блогерів – друзів Путіна та РФ. Хочеться нагадати авторові, що не США та ЄС напали на Україну та окупували її територію, а навпаки, саме ці країни зараз підтримують її незалежність та боротьбу з РФ.
    Бажанням автора є те, щоб Україна пішла шляхом Росії та Китаю, що прийняли закон про «небажані» неурядові організації та заборонили їх діяльність в країні, а громадян РФ, що з ними співпрацюють карають за це.

    Повтор
Translate