Російська держдума хоче спростити процедуру отримання російського громадянства для українських ватників

Нещодавно парламентарі Російської держдуми виступили з ініціативою, яка цілком може бути також корисною і для  України. Депутати Держдуми від «Справедливої Росії» на чолі з її лідером Сергієм Мироновим внесли законопроект, що спрощує отримання російського громадянства і дозволу на проживання в Росії для «носіїв російської мови» з України і інших країн СНД. Законопроект пропонує змінити закон «Про правовий стан іноземних громадян». «Справедлива Росія» хоче спростити процедуру отримання російського паспорта або дозволу на проживання: для цього не доведеться надавати документи, що підтверджують той факт, що іноземець від свого колишнього громадянства відмовився. Члени «Справедливої Росії» не приховують, що йдеться насамперед про Україну і жителів її східних регіонів.

Це був би непоганий подарунок і для України. Ватники, що проживають в Україні, жодної користі нам не приносять, навпаки постійно шкодять у міру власних сил і можливостей, голосуючи за проросійські партії, підтримуючи проросійські організації. А позбавити їх громадянства майже неможливо. Відповідно до ст. 17 Закону «Про громадянство України», громадянство припиняється: а) внаслідок виходу з громадянства України (припинення громадянства за ініціативою особи); б) внаслідок втрати громадянства України; в) на підставах, передбачених міжнародними договорами України. Підстави для втрати громадянства, перераховані у ст. 19, визначають, що ними є: отримання громадянства іншої держави; добровільний вступ на військову службу іншої країни, яка відповідно до законів цієї країни не є військовим обов’язком або альтернативною (невоєнною) службою.

Інша справа, якщо українські любителі «російського світу» добровільно поїдуть в РФ і відмовляться від українського громадянства (для отримання російського громадянства це є необхідною умовою). Ймовірно для України їх виїзд  буде не втратою, а навіть навпаки – здобутком і очищенням від деструктивних елементів. Тому побажаємо удачі Держдумі в її позитивній ініціативі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.