Незаконна анексія Криму та Севастополя: ЄС продовжує санкції на один рік

19 червня 2017 року Рада продовжила обмежувальні заходи у зв’язку з незаконною анексією Криму та Севастополя до 23 червня 2018 року.

Заходи застосовуються до осіб ЄС та компаній-членів ЄС. Вони обмежуються територією Криму та Севастополя. Санкції включають заборони на:

• імпорт товарів, що походять з Криму або Севастополя до ЄС;

• інвестиції в Крим чи Севастополь, тобто ні європейці, ні компанії, що базуються в ЄС, не можуть купувати нерухомість чи об’єкти в Криму, фінансувати кримські компанії або надавати послуги, пов’язані з цим;

• туристичні послуги в Криму чи Севастополі, зокрема, європейські круїзні судна не можуть телефонувати в порти Кримського півострова, за винятком надзвичайних ситуацій;

• експорт певних товарів і технологій у кримські компанії або для використання в Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах, пов’язаних з пошуком, дослідженням та виробництвом нафти, газу та мінеральних ресурсів. Технічна допомога, посередництво, будівельні та технічні, пов’язані з інфраструктурою в цих секторах, також не повинні надаватися.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.