Бюро з європейських та азіатських справ буде продовжувати підтримувати Україну

Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США представив проект “Закону щодо асигнувань на потреби Державного департаменту, зарубіжні операції та суміжні програми на 2018 фінансовий рік”.

Зазначеним законопроектом передбачається виділення коштів, у тому числі, на програми підтримки України.

В ньому зокрема зазначено:

“Виклики, які стоять перед США та Європою в 2018 році, є великими. Тероризм та державна бездіяльність призводять до збільшення кількості біженців та міграційних потоків, що мають вплив на Європу та прилеглі райони. Хвилі терористичних нападів у основних європейських містах відображають нові та нові загрози, спричинені жорстоким екстремізмом, подорожами терористів та потоками іноземних бойовиків. Російська агресія в Україні та її окупація Криму та частин Грузії і Молдови продовжують суперечити міжнародним принципам суверенітету та територіальної цілісності. Росія також проводить ворожі кампанії з метою послабити демократичні інститути та посіяти роз’єднаність у трансатлантичному просторі. Ці виклики поєднуються з Brexit, економікою в Єврозоні, яка все ще відновлюється та зростанням відступу від демократії у ряді європейських держав. Узгоджене лідерство США та дипломатичне співробітництво з Європою будуть мати важливе значення для вирішення цих проблем та зміцнення співробітництва, яких потребують Сполучені Штати, щоб захищати американських громадян та американські цінності як вдома, так і за його межами.

Кошти, які EUR (бюро з європейських та азіатських справ) вимагає на 2018 фінансовий рік будуть підтримувати та підкріпляти його дипломатичні зусилля, спрямовані на досягнення цілей зовнішньої політики США, інтересів національної безпеки та економічних цілей США як в Європі, так і в усьому світі. Кошти будуть продовжувати підтримувати безліч дипломатичних зобов’язань та заходів, у тому числі з іноземними урядами, багатонаціональними організаціями, громадянськими суспільствами та громадськістю.
EUR буде продовжувати зосереджуватись на європейській стабільності, щоб добитися повного виконання Мінських угод, щоб принести мир у східну Україні. EUR буде продовжувати застосовувати санкції до Росії, доки ці домовленості не будуть виконані, а контроль над Кримом не буде повернуто Україні. EUR буде продовжувати підтримувати Україну, Грузію та Молдову в праві формувати власне майбутнє, оскільки вони проводять критичні реформи для зміцнення своїх політичних систем, економіки та оборони”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0