Засновник WikilLeaks Джуліан Ассандж

Засновник WikiLeaks відверто підіграє Кремлю

Американський журнал “Foreign Policy” повідомив, що влітку 2016 року, коли публікувалась інформація про Демократичну Партію США, засновник WikilLeaks[1] Джуліан Ассандж відмовився оприлюднювати великий масив документів, які б викрили причетність Росії до злочинних дій на Сході України.

Відмову від публікації даних, що компрометують Російську Федерацію, компанія WikiLeaks пояснила тим, що “не змогла перевірити документи на автентичність”, а потім взагалі заявила, буцімто документи про збройну агресію РФ проти України “маловажливі”.

У 2014 році BBC та інші європейські ЗМІ оприлюднили невеликий масив добутої хакерами інформації про дії Росії в Україні. І хоча інформація, отримана минулого року, була значно об’ємнішою і важливішою, та саме ці дані Джуліан Ассандж категорично відмовився публікувати.

За інформацією інтернет-порталу Daily Dot в 2016 році WikiLeaks також відмовилась оприлюднювати документи про таємничі транзакції в розмірі 2 млрд євро між сирійським режимом Асада і російським державним банком. До речі, США ввели дуже жорсткі санкції саме проти банків РФ, які співпрацювали з режимом диктатора Башара Асада.

Іще раніше, в 2012 році, світова спільнота запідозрила зв’язок керівника WikiLeaks з ФСБ Росії, після того як він почав вести авторську програму на телеканалі “Russia Today”. Сьогодні ж можна відкинути всі сумніви щодо зв’язку Джуліана Ассанджа з Кремлем, й з великою часткою ймовірності стверджувати, що проект WikiLeaks організовано за участі тих осіб, що керують і діями Кремля.

[1] WikiLeaks – міжнародна організація, що займається витоками таємної інформації та її подальшою публікацією на своєму сайті. Джерела інформації завжди залишаються анонімними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.