Рівень негативних емоцій у світі зростає

Відомо, що поведінка людини на 70% ґрунтується на емоціях і лише на 30% – на раціональній складовій. Тому емоційний стан є чудовим критерієм (разом з традиційними ВВП та рівнем безробіття) вимірювання добробуту суспільства.

Звіт “Глобальні емоції Gallup 2017” надає результати вимірювань щоденного позитивного та негативного досвіду людей з 142 країн, визначаючи “what makes a life worth living” (заради чого варто жити). Емоційний стан країни є індикатором її перспектив.

За даними аналітиків з Corestone Corporation, в останні кілька років країни Латинської Америки домінують за кількістю позитивних емоцій, займаючи одразу 7 місць у десятці лідерів. Серед них найщасливішими є Парагвай, Коста-Рика та Панама. А найменше приємних емоцій відчувають мешканці Північної Африки, держав Близького Сходу та колишнього СРСР. Зокрема в українців один з найнижчих показників позитивних вражень.

За останні 10 років у світі зріс рівень негативних емоцій. Найвищі позначки у цьому рейтингу займають Ірак, Південний Судан та Іран. А от населення Естонії, Сомалі та Болгарії відчувають найменше негативних емоцій.

Джерело

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.