Кадр з фільму “Зелене пекло” (ілюстративне фото)

Вчені підтвердили, що стародавні британці були канібалами

Дзвенислава Гай-Нижник

Археологи з’ясували, що стародавні британці не нехтували людським м’ясом. Докази людожерського минулого англійців було отримано ще в XX столітті.

Судячи з фрагментів скелета, які вдалося виявити в англійському графстві Сомерсет, люди, які мешкали на території сучасної Великобританії, періодично вживали людську плоть.

Свої припущення археологи побудували на тому, що віднайдені кістки були оброблені посмертно. Імовірно, м’які тканини з них знімалися, а частини скелета служили для побутових потреб – з черепів робили чаші, а з кісток ножі і голки.

Історик Кріс Стрінгер передбачає, що люди могли їсти родичів через голод. Також вірогідною є версія, що через поїдання ворога люди прагнули осягнути його мудрість і отримати його силу. Акт канібалізму вважався означав повагу до покійного і визнання його бойової майстерності.

Також на виявлених одній з місцевих печер кістках вдалося розглянути зиґзаґоподібні малюнки. Є дві версії їхнього походження: або це був символ племені, яке проживало в ущелині, або малюнки входили до обряду поховання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.