Ілюстративне фото

Мoлoдь дoвipяє українському тeлeбaчeнню

Зa peзультaтaми oпитувaння кoмпaнiї GfK Ukraine, для 60% громадян віком від 14 до 29 років головним джерелом інформації є телебачення, а половина української молоді дізнається про актуальні політичні події з Інтернету. У Києві натомість веб-сайти значно популярніші від телеканалів – 50% проти 30%.

Для 21% українців важливим інформаційним ресурсом є друзі, для 15% – сім’я, а для 12% – соцмережі. Натомість радіо та щоденні газети зовсім не користуються популярністю. Вони є носіями політичної і суспільної інформації лише для 7% і 4% молоді.

GfK Ukraine

Водночас вплив російського телебачення та Інтернет-сайтів на українців до 29 років є незначним: майже половина респондентів дивиться вітчизняні телеканали і лише 2% – російські. Навіть на Сході та Півдні українське телебачення популярніше: його переглядають 30% та 37% молоді, а російське – лише 4% та 1%.

Респонденти у віці 14-29 років не надто цікавляться політикою, лише 13% опитаних турбуються державними справами на національному рівні. 

Нагадаємо, у 2010 році телеканали були головним носієм важливих повідомлень аж для 90% молоді. Тож сьогодні телебачення поступово втрачає лідерські позиції серед найпопулярніших джерел інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.