Тіллерсон відвідає Європу і обговорить ситуацію в Україні

На сайті Державного Департаменту США повідомляють про подорож Тіллерсона до Європи:

“Державний секретар США Рекс Тіллерсон відвідає Лондон, Париж, Варшаву та Давос 21-27 січня.

21 січня він прибуде до Лондона, де зустрінеться з міністром закордонних справ Борисом Джонсоном та радником з питань національної безпеки Марком Седвілом, щоб обговорити співпрацю з питань, що викликають занепокоєння у всьому світі, зокрема Іран, Сирію, Лівію, КНДР та Україну.

Перебуваючи у Парижі 23 січня, він зустрінеться з високопоставленими французькими посадовцями для обговорення глобальних питань, що викликають взаємне занепокоєння, зокрема, ситуацію у Сирії, Ірані, Лівані, Лівії, КНДР та Україні, а також інших регіонах. Він також візьме участь у відкритті Міжнародного партнерства проти безкарності щодо використання хімічної зброї.

Секретар відправиться до Давосу, Швейцарії, де з 24 по 26 січня він візьме участь у Всесвітньому економічному форумі 2018 року.

26 січня Секретар поїде до Варшави, де він зустрінеться з високопоставленими польськими урядовцями, щоб обговорити низку питань, пов’язаних із двосторонніми відносинами між США та Польщею, зокрема глобальні виклики, регіональну безпеку та економічне процвітання”.

 

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0