Ілюстративне фото

Україна увійшла в трійку лідерів з логістики на пострадянському просторі

Україна зайняла 66-те місце зі 160 країн з логістичної ефективності.  Згідно з даними нового рейтингу Світового банку Logistics Performance Index (LPI) 2018  Україна набрала 2,83 бала. У загальному заліку країна піднялася на 14 позицій порівняно з минулим рейтингом за 2016 рік.

Рейтинг Світового банку Logistics Performance Index (LPI) 2018

Вона розташувалася між Сербією і Єгиптом, а на пострадянському просторі стала третьою після Естонії (3,31 бала, 36-те місце) і Литви (3,02 бала, 54-те місце).

Рейтинг складається з шести напрямків за якими проводили дослідження.  У розділі «митні процедури» Україна набрала 2,49 бала, з інфраструктури – 2,22 бала, з міжнародного транспортування вантажів – 2,83 бала, з логістичної компетентності – 2,84 бала, з відстеження вантажів – 3,11 бала, зі своєчасності доставки – 3,42 бала.

Лідерство в рейтингу отримала Німеччина з сумарним показником LPI Score на рівні 4,2 ​​бала. За нею розташувалися Швеція, Бельгія, Австрія і Японія.  США у 10-ку лідерів не потрапили та розташувалися на 14-му місці. Росія посіла 75-й щабель.

Джерело

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.