Фото: УНІАН

Допомога Німеччини Україні: 7 млн євро для гуманітарних заходів у 2018 та 2019 роках

Федеральний уряд продовжує надавати фінансову підтримку гуманітарним заходам Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні: у 2018 році передбачено 4 млн євро, а в 2019 – ще 3 млн євро. У такий спосіб впродовж 2016-2019 років Німеччина виділить акціям МКЧХ в Україні загалом 20,5 млн євро.

Цими коштами Німеччина підтримує численні гуманітарні заходи та програми допомоги в рамках проекту “ICRC Assistance, Protection, Prevention and Cooperation Activities in Ukraine”, що робить важливий внесок у подолання наслідків конфлікту в Східній Україні. Ця допомога спрямовується людям, що потерпають від конфлікту з обох боків лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях, а серед них і тимчасово переміщеним особам і сім′ям у громадах, що прийняли біженців.

Одним з основних завдань є забезпечення населення чистою питною водою. До того ж у межах цього проекту фінансуються медичне забезпечення, лікування травм, підтримка медичних закладів, профілактичних заходів, забезпечення продуктами харчування і предметами гігієни, навчання медичного та доглядальницького персоналу, пошук зниклих безвісти, роз′яснювальна робота щодо небезпеки мін і залишків боєприпасів тощо”.

 

Джерело

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.