Фото. usembassy.gov

США закликають Росію приєднатися до України у прагненні до миру

Речниця Державного департаменту США Хізер Науерт заявила, що Росія повинна скасувати незаконні вибори на Донбасі. 

“Сполучені Штати вітають український парламент та українське керівництво з продовженням дії закону про особливий статус контрольованих Росією територій Східної України. Продовживши дію закону, який мав перестати діяти вчора, Україна продемонструвала свою прихильність до мирного врегулювання конфлікту та здійснення Мінських угод. Сміливі кроки України у бік миру різко контрастують з нездатністю Росії виконувати свої Мінські зобов’язання.

Ми закликаємо Росію приєднатися до України у прагненні до миру. Росія і сили, які озброює, тренує, якими вона керує і разом з якими воює, досі не виконала неодноразові обіцянки припинити бойові дії, вивести іноземних бойовиків, обмінятись затриманими або розпустити незаконні збройні формування. Москва повинна запровадити повне і всеохоплююче припинення вогню та скасувати нелегальні фіктивні вибори, які вона організовує у підконтрольних Росії частинах східної України.

Сполучені Штати продовжують підтримувати зусилля Франції та Німеччини у Нормандському форматі для просування імплементації Мінських угод і ми залишаємося відкритими до діалогу з Москвою з метою відновлення територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів.”

Джерело

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.