Фото з відкритих джерел

У Євросоюзі закликають покарати винних у злочині проти Катерини Гандзюк

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган відреагував на смерть Катерини Гандзюк. На своїй сторінці у Twitter політик наголосив на необхідності покарати винних за злочин:

“Дуже засмучені новиною смерть неймовірно сміливої Катерини Гандзюк. Напади на активістів громадянського суспільства неприйнятні. Винні у цьому злочині повинні бути притягнуті до відповідальності. Думками з її родиною та друзями”.

 

Посол США в Україні Марі Йованович також висловила співчуття сім’ї і друзям херсонської активістки:

“Посол Йованович: від імені уряду США й американського народу висловлюю свої найглибші співчуття родині й друзям Катерини Гандзюк. Ми вкотре закликаємо українську владу притягнути злочинців до відповідальності, включно з замовниками”.

Новину про смерть Катерини Гандзюк прокоментували також в ОБСЄ:

“Шоковані і засмучені новиною про смерть Катерини Гандзюк в Україні. Я зустрів її як журналіста у Києві в червні минулого року. Вона була також сміливим активістом громадянського суспільства. Винні у цьому страшному злочині повинні бути притягнуті до відповідальності”.

 

Нагадаємо, громадська активістка, радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, яку у липні облили концентрованою сірчаною кислотою, померла 4 листопада. Гандзюк отримала 40% опіків тіла, їй зробили кілька операцій. У справі про напад на активістку фігурують п`ятеро осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.