Заява Директора-розпорядника МВФ після телефонної розмови з Президентом України

28 листопада 2018 року Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард провела телефонну розмову з Петром Порошенком. Опісля пані Лагард виступила із заявою:

“Сьогодні я мала конструктивну розмову з президентом Порошенком, під час якої ми обговорили стан Угоди про резервне кредитування (угода stand-by). Президент поінформував мене про основні показники бюджету на 2019 рік, що нещодавно був схвалений парламентом і наразі знаходиться на розгляді МВФ. Його попередня оцінка задовільна, тож очікуємо на швидке завершення цього процесу. Ми також обговорили можливу технічну допомогу з боку МВФ щодо зміцнення податкової адміністрації та вдосконалення податкової системи на більш сприятливу для зростання, при цьому забезпечуючи прийнятний рівень заборгованості.

Очікується, що всі попередні дії з боку української влади будуть завершені до 10 грудня 2018 року й найближчим часом буде скликано засідання Виконавчої ради для обговорення Угоди про резервне кредитування. Ми підтвердили позитивні відносини та співпрацю між Україною та МВФ.”

Джерело. МВФ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.