Джерело: uapress.info

Заява Мартіна Сайдіка з нагоди четвертої річниці Мінських угод

Заява Спеціального представника голови ОБСЄ в Україні у Тристоронній контактній групі, посла Мартіна Сайдіка, з нагоди четвертої річниці підписання  “Пакету заходів для виконання Мінських домовленостей”.

«Сьогодні ми відзначаємо четверту річницю « Пакету заходів для виконання Мінських домовленостей». Затверджений разом з Декларацією Нормандської четвірки від 12 лютого 2015 року Радою Безпеки ООН, цей документ, а також «Мінський протокол» та «Мінський меморандум» від вересня 2014 року – є основою для поточної роботи Тристоронньої контактної групи при пошуку мирного вирішення конфлікту на сході України.

На жаль, не зважаючи на одностайні запевнення у  відданості Мінським угодам, наблизитись до вирішення конфлікту ще не вдалося. У регіоні тривають протистояння, які призводять до страждань цивільного населення та втрат людських життів, хоча їх кількість значно зменшилася протягом минулого року.

Я переконаний, що єдиним шляхом до мирного вирішення конфлікту на сході України є повна і всебічна реалізація Мінських угод усіма сторонами конфлікту. Я знову закликаю їх продемонструвати  цілеспрямовані зусилля в цьому напрямку».

 

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.