Новим главою місії ОБСЄ в Україні стане турецький дипломат

Новим главою місії ОБСЄ в Україні стане турецький дипломат, який пройшов конкурс на цю посаду. Халіт Чевік замінить на посту Ертурула Апакана, повноваження якого завершаться 2 квітня.

Про призначення розповіли у Міністерстві закордонних справ Туреччини:

Посол Халіт Чевік, кандидат від Туреччини на посаду головного монітора Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, був призначений на цю посаду після процесу відбору з-поміж шести кандидатів. Ми вітаємо це рішення і вважаємо його свідченням довіри до Туреччини і посла Чевіка та його професійного досвіду.

СММ, яка була створена рішенням Постійної Ради ОБСЄ від 21 березня 2014 року, сприяє миру, стабільності та безпеці шляхом моніторингу по всій Україні та сприяння діалогу на місцях з метою зниження напруженості та сприяння нормалізації ситуації. Ертурул Апакан, колишній посол і заступник міністра закордонних справ Туреччини, виконував обов’язки головного спостерігача СММ з 2 квітня 2014 року.

Термін повноважень посла Апакана, чия робота цінується всіма, скоро завершиться.

Сильна підтримка Туреччиною СММ, що діє на принципах неупередженості та прозорості, буде продовжуватися. Ми впевнені, що посол Чевік, вступивши на цю посаду, також сприятиме успіху Місії і тим самим забезпечить мир і стабільність у регіоні.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.