Фото з відкритих джерел

Повідомлення для преси спеціального представника діючого голови ОБСЄ в Україні

Повідомлення для преси спеціального представника діючого голови ОБСЄ в Україні Сайдіка після чергової зустрічі в рамках Тристоронньої Контактної Групи і її Робочих Груп в Мінську:

«На сьогоднішній день залишилося чотири дні до виборів в Україні. Спостерігаючи за виборчою кампанією і спілкуючись з людьми, я переконався, що досягнення миру на сході України є однією з головних тем передвиборчої дискусії. Я це помітив також під час моєї недавньої поїздки на західну Україну. Це показує, що наша робота тут, в Мінську, є суттєвою, і багато людей в Україні чекають від нас справжніх результатів, а саме миру. Я хочу сказати, що і ОБСЕ, і я особисто і надалі будемо докладати всіх зусиль, щоб досягти цієї цілі.

Як відомо, 20 березня через ОРЛО було передано 60 ув’язнених не  пов’язаних з конфліктом на територію, підконтрольну уряду України.

Вітаючи цей факт, я хочу наголосити на необхідності подальшої передачі таких ув’язнених, щоб вони змогли відбувати покарання ближче до їх рідних і близьких.

Гуманітарна робоча група продовжила дискусії з обміну утримуваними і поліпшенню умов перетину лінії зіткнення.

Посол Апакан в своєму звіті про роботу Групи з безпеки висловив стурбованість зростаючою кількістю порушень режиму припинення вогню.

Він наголосив на необхідності додаткових заходів для  забезпечення безпеки цивільного населення, зокрема гуманітарного розмінування.

Економічна робоча група, серед іншого, продовжила пошук вирішень актуальних питань водопостачання в Донецькій і Луганській областях по обидві сторони від лінії зіткнення, як і обговорення деяких аспектів відновлення і поліпшення мобільного зв’язку на основі системи Vodafone.

Політична робоча група продовжила обмін думками згідно з своїм традиційним порядком денним – імплементації «формули Штайнмайера», амністії і місцевих виборів в ОРДО і ОРЛО, як передбачено Мінськими угодами».

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.