Заява Гоєр та Енгель щодо Посла США в Україні Маші Йованович

Лідер більшості Стені Гоєр  і голова Комітету з закордонних справ Еліот Л. Енгель опублікували заяву стосовно відкликання Маші Йованович з посади посла в Україні:
«Посол Йованович є відданим державним службовцем і дипломатом найвищого рівня, який представляв Сполучені Штати як при республіканських, так і при демократичних адміністраціях. Обурливе рішення Білого дому відкликати її є політично невдалою справою і останньою в кампанії цієї адміністрації проти персоналу Державного департаменту. Зрозуміло, що це рішення було політично мотивованим, оскільки союзники президента Трампа приєдналися до іноземних акторів у лобіюванні  звільнення посла.
«Відкликаючи посла Йованович лише за кілька місяців до закінчення її терміну перебування в Україні, адміністрація завдає шкоди американським інтересам і підриває американську дипломатію. Ми закликаємо адміністрацію негайно відмінити це дивне рішення. У цей перехідний період Україні потрібні як ніколи такі талановиті фахівці, як посол Йованович”.

Передісторія:

Минулого місяця, голова Енгель та лідер Гоєр особисто надіслали листа державному секретареві Майклу Р. Помпео, підкресливши невтомне відстоювання послом Йованович управлінських, економічних та антикорупційних реформ в Україні, що призвело до особистих нападів на неї з боку певних політичних осіб України і політичних союзників президента Трампа, включаючи твіт Дональда Трампа молодшого. Енгель і Гоєр закликали секретаря Помпео зробити публічну заяву щодо підтримки посла.

Джерело

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.