Держсекретар США Помпео та глава МЗС Росії Лавров висловили своє бачення ситуації в Україні

На прес-конференції Державний секретар США Майкл Помпео та Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловили своє бачення ситуації в Україні:

СЕКРЕТАР ПОМПЕО: Ми також обговорили ситуацію в Україні. Адміністрація Трампа чітко висловилась, що ми не визнаємо умисну анексію Криму Росією  і ми сподіваємося, що зможемо продовжувати рухатися вперед. Наші санкції залишаються в силі. Я закликав Росію звернутися до нового президента України, щоб продемонструвати лідерство, зробивши крок у напрямку подолання тупикової ситуації. Ми, зокрема, були б раді звільненню українських моряків, затриманих поблизу Керченської протоки в минулому році, і ми говорили про практичне виконання і про те, як ми можемо припинити вогонь на Донбасі.

МІНІСТР ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ЛАВРОВ: Що стосується ситуації в Україні, то існує також резолюція Ради Безпеки ООН, яка схвалила Мінські угоди, і ми очікуємо, що нова адміністрація в Україні визначиться з своєю позицією щодо Мінських угод, спираючись на той факт, що  альтернативи політичному врегулюванню цієї внутрішньої української кризи немає.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.