Держсекретар США задоволений роботою Йованович і Тейлора в Україні

Державний секретар Сполучених Штатів Майк Помпео 18 листопада провів пресконференцію, під час якої він, зокрема, зазначив:

“Я радий сьогодні поговорити про політику в Україні. Я не збираюся розбиратись з питаннями, пов’язаними з розслідуванням імпічменту демократами. Я сьогодні просто не збираюсь це робити. Варто зазначити, що від’їзд посла Йованович передував приходу Білла Тейлора. Отже, дехто вважає, що якимось чином ця зміна була зроблена для того, щоб створити умови для якихось  мерзенних цілей;  варто лише поглянути на простий факт, що саме Білл Тейлор замінив посла Йованович, і вони обоє  рухались в напрямку відповідної політики щодо України, про що я із задоволенням говорю.

Я пишаюся тим, що зробила нинішня адміністрація для України. Ми виправили серйозні невдачі політики адміністрації Обами щодо України, які насправді створили ризик для  життя українського народу і дозволили Володимиру Путіну захопити Крим та воювати на Донбасі проти групи українців, яка не хотіла нічого іншого лише захищати свою націю але не отримала нічого крім ковдр та нелетальної зброї.

Я пишаюся тим, що ми зробили. Політика президента Трампа була послідовною протягом усього часу. Державний департамент повністю підтримує не лише те, що ми зробили, але й нашу політику щодо України”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0