США висловили підтримку Україні напередодні “нормандської зустрічі”

Сполучені Штати підтверджують свою непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України напередодні запланованого на 9 грудня саміту Нормандського формату, за участю України, Франції, Німеччини та Росії – першого з 2016 року.

США віддані співпраці з нашими союзниками та партнерами для утримання тиску на Росію, щоб вона виконала свої зобов’язання в рамках Мінських угод та початку процесу мирного відновлення повного суверенітету України над Донбасом. Це був би перший крок до повного відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи її територіальні води.

В останні тижні президент України Зеленський зробив розумні та важкі кроки на шляху до миру та реформ, куди входить: дипломатичне спілкування для просування мирного процесу; подальше розведення  сил вздовж лінії контакту; посилення верховенства права; створення більш здорового інвестиційного клімату; та раціоналізація оборонного сектору України. США високо цінують Україну за проведення реформ, необхідних для її довгострокової безпеки та процвітання.

Сполучені Штати підтримують Україну в просуванні мирних переговорів.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0