Ми й надалі будемо роботи все можливе, щоб допомогти Україні наблизитись до ЄС – голова комітету ЄП

Після зустрічі з Прем’єр-міністром, міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, заступником Голови Верховної Ради та провідними депутатами українського парламенту, а також Генеральним прокурором, представниками антикорупційних органів та громадянського суспільства Давід Макаллістер, Голова Комітету Європарламенту із закордонних справ, зробив таку заяву:

“Ми цінуємо справжню рішучість нової влади реформувати країну у ключових секторах, зокрема, що стосується боротьби проти корупції. Ми заохочуємо її до розвитку попередніх досягнень та усунення все ще наявних недоліків. Ми розуміємо бажання скористатися моментом для реформ, і підкреслили потребу у збереженні простору для належних парламентських процесів та у сприянні розвитку культури політичного діалогу заради консолідації демократії.

Ми також дали позитивну оцінку амбітному європейському порядку денному і заходам, що їх було здійснено з метою забезпечення ефективної координації між різними інституціями у впровадженні Угоди про асоціацію. Очікування українських громадян стосовно їхніх політиків мають перетворити країну на сучасну, прозору демократію, що добре функціонує. Наша Угода про асоціацію є ключовим інструментом у цьому процесі. З нашого боку, ми продовжуватимемо прагнути робити все можливе для того, щоб допомогти Україні наблизитися до ЄС.

Ми вкотре висловлюємо нашу підтримку суверенітету, територіальній цілісності та політичній незалежності України у рамках її кордонів, визнаних міжнародною спільнотою”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0