Заява Речника ЄС щодо підсумків “нормандського саміту”

 

“Заходи, що були погоджені в рамках “нормандського формату”, а також  поновлена взаємодія сторін під час саміту у Парижі є важливими кроками. Їхня швидка та ретельна імплементація є необхідною і матиме прямий позитивний вплив на життя людей на сході України по обидва боки від лінії розмежування”, – йдеться у заяві речника ЄС, опублікованій 10 грудня на сайті Європейського Союзу. 

“Нова динаміка переговорів у “нормандському форматі” відкриває вікно можливостей, яке сторони повинні використати задля прогресу в імплементації Мінських угод. Це залишається ключем до тривалого та мирного вирішення конфлікту на сході України та посприяє значному покращенню стосунків між ЄС та Росією.

ЄС цінує конструктивний підхід з боку України та очікує, що Росія і надалі використовуватиме свій вплив задля втілення Мінських угод у повному обсязі.

ЄС знову підтверджує свою підтримку зусиллям Франції та Німеччини в рамках “нормандського формату” та роботи Тристоронньої контактної групи. ЄС готовий надалі підтримувати зусилля із розмінування та діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

ЄС нагадує про свою повну підтримку суверенітету, територіальної цілісності, єдності та незалежності України в межах міжнародно визнаних кордонів”.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0