Комунальні пільги для учасників АТО: як має бути і як є

Влад Якушев, прес-офіцер ЗСУ 2015-2016 рр.
Новий метод нарахування пільг учасникам АТО та ООС мав би працювати, як швейцарський годинник, але наразі він функціонує, наче сонячний.

Із листопада учасники АТО та ООС, яким держава надала пільги на оплату комунальних послуг, почали отримувати квитанції, де в графі “Пільги” стояв нуль. З екрану телевізора людей запевняли, що нічого страшного в цьому немає. Пільги не скасували, просто змінилася система їхнього нарахування згідно з постановою Кабінету міністрів України № 373 від 17 квітня 2019 р.

Для того, щоб отримати пільги, робити нічого не треба. Соцзахист подасть дані пільговиків у Ощадбанк, банк відкриє на кожного пільговика рахунок, куди будуть надходити пільги, і сам же Ощадбанк буде платити цими грошима комунальним установам. Якщо ж хтось забажає розпоряджатися нарахованими коштами особисто – немає проблем. Треба тільки написати в Соцзахисті заяву і все – гроші ваші, розпоряджайтесь на власний розсуд.

У теорії все просто, але на практиці вийшло дещо інакше. Деякі учасники АТО/ООС отримали свої пільги в повному обсязі та залишилися задоволені, деяким на рахунок прийшли гроші, але до комунальних установ так і не перерахувались, а дехто навіть не може перевірити, чи надійшли йому ці кошти, оскільки зробити особистий кабінет пільговика за посиланням, яке надає Ощадбанк, виявилося неможливо.

Що й казати, ситуація непроста, але завдяки невеликому соцопитуванню вдалося з’ясувати, що в кожному регіоні ефективність роботи Ощадбанку та Соцзахисту різні. У Києві та, як не дивно, маленьких містечках справи йдуть краще. Однак загалом в Україні без проблем отримали пільги не більше 30% опитаних. Що ж робити, якщо ви не серед них?

Пільги не нараховані. Причин може бути кілька: ваші дані не дійшли до Ощадбанку чи загубилися дорогою. Якщо раніше пільги вам враховувались, то в місцевому Соцзахисті мають бути всі ваші дані. Перед початком монетизації їх мали передати в Міністерство соціальної політики, а звідти – в Ощадбанк. На будь-якому етапі вони могли загубитись, і це може бути однією з причин відсутності нарахування. Дзвонити чи писати в міністерство – справа марна. Там скажуть, що винний Ощадбанк. Звернення до банку теж навряд чи буде ефективним – працівники найближчого відділення не дадуть вам відповіді на питання, що стосуються пільг, адже це не входить до їхньої компетенції. Можна ще подзвонити на гарячу лінію (0-800-210-800) і цілими днями слухати музику, так і не почувши живого оператора.

Неможливо створити кабінет пільговика в Ощадбанку. Якщо у вас є рахунок в Ощадбанку і ви вже маєте свій кабінет, то це вам ніяк не допоможе. Пільговий рахунок жодним чином не пов’язаний з особистим, тож кабінет пільговика вам однаково доведеться відкривати. Якщо вам не вдається це зробити, то працівники Ощадбанку кажуть, що це не їхня проблема. Це означає, що ваших даних у системі немає, Соцзахист їх не подав. Працівники Соцзахисту водночас будуть стверджувати, що проблема в програмному забезпеченні Ощадбанку.

Гроші на рахунку є, але їх не перераховують комунальним службам. Якщо ви відкрили кабінет пільговика й побачили, що кошти вам нараховані, але лежать там мертвим вантажем, то знайте, що відбуватися це може через дві причини. Перша: Ощадбанк не встиг їх перераховувати комунальним підприємствам і, можливо, зробить це в наступному місяці. У такому випадку пільгові гроші не пропадуть, а накопичаться. Друга: комунальна служба, яка надає вам послуги, не уклала з Ощадбанком договір, і банк просто фізично не може перерахувати їм гроші. Укладати договір чи ні – справа добровільна, і тиснути на служби банк не може. Якщо ж вас оминула чаша сія й у вас усе добре, Ощадбанк усе оплатить і надішле вам СМС, де вкаже, на що пішли кошти. Також ці операції мають відображатись у вищезгаданому кабінеті пільговика.

Що робити тим добродіям, які мають справу з комунальними службами без договору з Ощадбанком? Питання важке, відповіді на нього не маю. В Ощадбанку запевняють: “Якщо пільгові гроші не підуть на оплату, вони будуть накопичуватись, і в червні 2020 року пільговику нададуть можливість розпоряджатися ними”. Тобто до червня платіть за рахунками без пільг, а в червні, можливо, повернете собі гроші. Чому “можливо”? Бо в нашій країні небезпечно давати довготривалі обіцянки.

А як щодо опції “розпоряджатися нарахованими коштами особисто”? Для цього пільговик має написати в Соцзахисті заяву, де просить надати йому можливість оплачувати пільговими грішми комунальні без допомоги Ощадбанку. Звучить це просто, але… Подати її потрібно було до 15 жовтня 2019 року, точніше – десь у період 10-15 жовтня. Я намагався написати заяву на початку жовтня, однак мені відповіли, що не приймуть її, бо наразі не розуміють, як буде працювати цей механізм.

Дивно, чому встановили таке часове обмеження? Чому після 15 жовтня заяви не приймають? Пільговики зрозуміли, що система оплати через Ощадбанк неефективна, і хочуть узяти цей клопіт на себе, але їм уже не дозволяють цього робити.

 

Використання матеріалів «Matrix-divergent» дозволяється за умови посилання на «matrix-info.com»
Для інтернет-видань обов’язкове зазначення автора публікації та пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал. 
Думки, викладені у публікаціях, відображають позицію їх авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори. Редакція може не погоджуватись із думкою авторів публікацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0
Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.