Заступниця генсекретаря ООН прибула в Україну

До України з офіційним візитом прибула заступниця генерального секретаря ООН із політичних питань Розмарі ді Карло. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Twitter:

“Рада бути в Україні під час мого першого візиту на посаді заступника генерального секретаря, починаємо завтра, особливо у світлі обнадійливих результатів зустрічі в Парижі цього тижня “Нормандської  четвірки”. У Києві я буду наголошувати на підтримці ООН  постійного миру та реформ.

Розпочала візит до України, наголосила міністру іноземних справ Пристайко на підтримці ООН імпульсу до миру, створеному нещодавньою зустріччю лідерів “Нормандської четвірки”. Ще раз запевнила у підтримці ООН незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах  її міжнародно визнаних кордонів.

Обговорили з групою молодих українських лідерів громадянського суспільства важливу роль молоді, жінок та внутрішньо-переміщених осіб  у створенні сприятливого середовища для миру за допомогою  діалогу та реалізацію ЦСР (цілей стійкого розвитку).

Вітаємо підхід Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, орієнтований на людей, для пом’якшення наслідків поточного конфлікту та вирішення гуманітарних питань та безпеки на місцях. Місія повинна мати безперешкодний і безпечний доступ до моніторингової роботи по всій Україні”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0