22 травня 2019 року у Києві відбудеться офіційний запуск EU4Digital

22 травня 2019 року у Києві відбудеться офіційний запуск EU4Digital

22 травня 2019 року у Києві відбудеться офіційний запуск EU4Digital, нової програми підтримки цифрової економіки та суспільства в Україні. Проект фінансується ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Мета заходу – об’єднати ключові заінтересовані сторони України та представити програму EU4Digital як флагманську ініціативу, що спрямовує широкий спектр заходів на підтримку цілей політики ЄС у цифровій сфері. На заході розглянуть загальну ситуацію та прогрес, досягнутий у спектрі цифрових аспектів в Україні, а також презентують майбутні заходи, підхід до впровадження та основні наслідки та переваги цифрової гармонізації в Україні.

Згідно програми, ЄС підтримуватиме Україну у зменшенні тарифів на роумінг, розробці високошвидкісного широкосмугового доступу для стимулювання економіки та у розширенні електронних послуг та електронної торгівлі, підтримуючи розвиток цифрової інфраструктури в різних галузях, від логістики до охорони здоров’я, будуючи кібербезпеку та розвиваючи цифрові навички.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ