Аарон Весс Мітчелл: “Мета мого візиту – підкреслити відданість Америки вибору України”

Аарон Весс Мітчелл: “Мета мого візиту – підкреслити відданість Америки вибору України”
Заява Заступника Державного Секретаря США з питань Європи та Євразії Аарона Весса Мітчелла біля стіни пам’яті загиблих воїнів АТО

15 листопада 2017

Отже для мене дуже важливо, що я завітав до України під час моєї першої поїздки до Європи на посаді заступника Держсекретаря [у справах Європи та Євразії]. І що перше місце, де я побував в Україні, це ця стіна пам’яті.

Думаю, що обличчя, зображені на цій стіні, є болісним нагадуванням про ціну, яку Україні довелось заплатити. І ми повинні пам’ятати, які жертви понесла Україна. І ми також повинні пам’ятати заради чого загинули всі ці чоловіки та жінки – за свободу України. За вільну Україну, що прямує до Європи.

Мета мого візиту – підкреслити відданість Америки вибору України,  а це не лише підтримка України, що зіткнулася з агресією на сході, а й підтримка наших українських друзів, які борються за реформи тут в себе вдома.

Ключовим посланням моєї поїздки є те, що Сполучені Штати лишаються вірними Україні. Ми цінуємо дружбу з народом України і ми надалі розвиватимемо її. Для мене велика честь бути в Україні і стояти тут, віддаючи шану тим, хто віддав життя за Україну.

Дякую.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ