Аргентина – Україна: зустріч міністрів закордонних справ

Аргентина – Україна: зустріч міністрів закордонних справ

Сайт міністерства закордонних справ Аргентини містить таку інформацію:

Аргентина – Україна: зустріч міністрів закордонних справ в рамках 72-ої Генеральної Асамблеї ООН.

20 вересня 2017 року

Інформація для преси:

Міністр закордонних справ Аргентини Хорхе Форе сьогодні провів двосторонню зустріч з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у рамках 72-ї Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку.

Цього року відзначається 25-річчя встановлення двосторонніх дипломатичних відносин, а також 120-річчя першої української міграції в Аргентину, дата має важливе значення, оскільки в нашій країні має видатну спільнот української діаспори становить близько 350 тисяч чоловік.

Щодо торговельних зв’язків, міністри закордонних справ заявили, що існує великий потенціал для зростання та диверсифікації взаємного обміну. Наша країна є шостим латиноамериканським постачальником для України і, хоча в наших продажах переважають агропродовольчі товари, Україна є ринком, що пропонує комерційні можливості для фармацевтичної продукції та аргентинських вин. Вони також домовились про співпрацю в ядерних та космічних технологіях.

Міністри закордонних справ також обговорили можливість того, що український президент Петро Порошенко відвідає Аргентину наступного року.

https://www.mrecic.gov.ar/argentina-ucrania-reunion-de-cancilleres-en-el-marco-de-la-72a-asamblea-general-de-la-onu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ