Австрійський спрей проти Covid-19?

Австрійський спрей проти Covid-19?
Спрей для ротової порожнини фірми Ökopur із міста Галл, що в австрійському Тиролі, вбиває коронавірус – підтвердили в лабораторії медичного факультету Інсбруцького університету. Про це пише Снєжана Павіч у виданні Jutarnji.hr.

Упродовж останніх місяців у лабораторії медичного факультету Інсбруцького університету тестували багато спреїв. Вілфрід Пощ з Інституту гігієни та медичної мікробіології сказав австрійському виданню ORF, що під час тестування спрей розпорошували в напрямку вірусу. Після того, як вірус певний час був підданий дії спрею, його передавали людським клітинам і перевіряли, чи відбулося зараження. Спрей для ротової порожнини фірми Ökopur із міста Галл приніс добрі результати.

“Якщо дати змогу спрею діяти до однієї хвилини, він може значно скоротити ймовірність зараження вірусом.  Ми діставали результат і до 100%”, – повідомив журналістам Вілфрід Пощ.

Це означає, що тірольський спрей можна використовувати для утворення захисного шару проти коронавірусу й що він міг би захищати людей, наприклад, у ситуаціях, коли не можна уникнути значного скупчення осіб, як-от проїзд у громадському транспорті – повідомляє ORF.

Але спрей не можна використовувати як ліки, він міг би лише допомогти зменшити ризик зараження, попри маску й дотримання дистанції.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ


Аневризма на лабораторному столі Інтригуюча загадка хондри