Безмежні таємниці води

Безмежні таємниці води
З моменту зародження людства вода залишається найзагадковішою і найважливішою речовиною на Землі. У її хімічній формулі H2O закодована фізична сутність земного життя: водень (H) – головний елемент Сонця, а кисень (О) атмосфери Землі.

Усі речовини на планеті при переході з рідкої фази в тверду збільшують свою густину, і тільки вода в цьому аспекті унікальна, адже її густина на 9% більша, ніж льоду. То того ж найбільшої густини вода набуває при температурі 4°С. Ця унікальна властивість води відіграє в біосфері величезну роль – лід, що утворюється у водоймах, вільно плаває на поверхні і не шкодить рибі та іншим живим організмам. А охолоджена до 4°С вода, маючи більшу густину, опускається на дно, захищаючи водойми від повного промерзання. Якби ж вода при замерзанні збільшувала свою густину, як усі інші речовини на землі, все живе у водоймі неминуче загинуло б.

Завдяки унікальним фізичним властивостям вода має здатність самоочищуватися під час замерзання. Лід утворюється тільки з чистої води, а домішки виштовхуються в тонкий прошарок, що формується на межі лід-вода. Цю властивість можна використовувати у побуті, щоб підвищити якість та чистоту води.

Не менш винятковими є здатність води вбирати у себе інформацію, і то не тільки про оточуючі її фізичні поля, але й про емоційний стан людини. На основі цієї властивості Український інститут екології людини розробив новий метод фіксації надтонких фізичних полів, зокрема й неелектромагнітної природи. Науковцям удалося навіть зафіксувати зміни фізичних параметрів води під дією молитви. Під час експерименту воду високої якості, що структурно близька до внутрішньоклітинної, розмістили у відкритих посудинах у храмі біля священика, який проводив обряд богослужіння. Контрольну посудину встановили за межами церкви.

Згодом науковці з’ясували, що під дією молитви показник кислотно-лужного балансу води виріс на 6%, кількість іонів водню збільшилась, а отже вода стала більш “живою”. Для здоров’я людини це має важливе значення, бо саме іони Н+ нейтралізують вільні радикали, які призводять до хвороб і передчасного старіння організму. У такий спосіб Інститут екології людини на фізичному рівні підтвердив позитивний вплив молитви на фізичний стан людини.

Вода передає інформацію тільки під час контакту молекул, тому освячувати її потрібно лише у відкритій ємності. При цьому навіть велика відстань від священика не стане перешкодою при передачі інформації.

Також властивість води передавати енергію через власні мікрочастинки у повітрі призводить до позитивних змін в нашому організмі, коли ми перебуваємо на березі річки чи моря. Однак найкраще на людину впливає вода, що рухається. Як зауважував австрійський винахідник Віктор Шаубергер, така вода заряджається енергією, яку здатна передавати навколишнім.

Отже, відпочинок на морі чи біля невеличкої річки позитивно впливає на наш організм. Тому екологи і природоохоронні служби повинні дбати про стан навіть найменших водойм, від яких залежить стан усієї води у державі.

 

 

Використання матеріалів «Matrix-divergent» дозволяється за умови посилання на «matrix-info.com»
Для інтернет-видань обов’язкове зазначення автора публікації та пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал. 
Думки, викладені у публікаціях, відображають позицію їх авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори. Редакція може не погоджуватись із думкою авторів публікацій.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ