Білий Дім готується до візиту канцлера Німеччини

Білий Дім готується до візиту канцлера Німеччини

Білий Дім. Підготовка прес-конференції високопоставленими представниками адміністрації в зв’язку з майбутнім візитом канцлера Німеччини Меркель

Питання: Привіт, у мене є два запитання. Чи буде президент обговорювати з канцлером Меркель будь-які обвинувачення про те, що Росія можливо втручається у європейські вибори? А також, чи будуть вони обоє обговорювати будь-яку взаємодію з Росією для врегулювання кризи в Україні?

Високопоставлений представник адміністрації: Так, звичайно, я можу сказати, що президенту буде дуже цікаво почути думку канцлера з огляду на її досвід взаємодії з Путіним. Звичайно, вона робила це протягом більше десяти років. Вона зустрічалася з Путіним, я думаю, принаймні, пару десятків разів. І тому йому буде дуже цікаво почути її ідеї і про те, як це  мати справу з росіянами.

Йому також дуже цікаво почути її аналітичні висновки щодо впровадження мінського процесу і як ми насправді можемо працювати разом, щоб вирішити український конфлікт.

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2017/03/10/background-press-briefing-senior-administration-officials-upcoming-visit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ