Брюссель оприлюднив порядок денний саміту Україна-ЄС

Брюссель оприлюднив порядок денний саміту Україна-ЄС
На сайті Європейського Союзу оприлюднили порядок денний саміту Україна-ЄС, що відбудеться 9 липня у Брюсселі.

“Лідери ЄС та України обміняються думками щодо наступних кроків для імплементації угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі. Вони також обговорять прогрес у питанні реформ в Україні та підтримку ЄС у цьому процесі. 29 травня 2018 року Рада погодилася надати новий пакет макрофінансової допомоги для України в розмірі 1 мільярд євро.

До того ж лідери розглянуть питання кризи, конфліктів, регіональної та зовнішньої політики, зокрема: відносин з Росією, енергетичної безпеки, послідовного виконання саміту “Східне партнерство” 2017 року.

Щодо тривалої російської агресії та конфлікту на сході України, то саміт підтвердить, що ЄС підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Лідери підкреслять необхідність повної імплементації Мінських угод усіма сторонами, наголошуючи на відповідальності Росії в цьому питанні. Через відсутність прогресу лідери ЄС минулого тижня на червневому засіданні Ради Європи ухвалили рішення про продовження економічних санкцій, спрямованих на конкретні сектори російської економіки.

У саміті візьмуть участь президент Європейської ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, президент України Петро Порошенко, високий представник Федеріка Могеріні, віце-президенти комісії Валдіс Домбровскіс та Марош Шефчович, комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем.”

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ