Чи послабить інтерв’ю Меган Маркл монархічні настрої у Великобританії?

Чи послабить інтерв’ю Меган Маркл монархічні настрої у Великобританії?
Нещодавно герцогиня Меган Маркл, дружина британського принца Гаррі, дала інтерв’ю американській телеведучій Опрі Вінфрі. У розмові Меган скаржилася на те, як тяжко їй жилося в королівській родині, де вона начебто постійно перебувала під тиском умовностей. За словами Меган, сім’я Гаррі навіть непокоїлася про те, наскільки темним буде колір шкіри її майбутньої дитини. Герцогиня сприйняла це як прихований чи навіть відкритий расизм.

Меган Маркл турбувало також, що їхня дитина не матиме королівського титулу. Водночас принц Гаррі зазначив, що титул – це не головне. Після офіційного відходу від королівської родини й переїзду до США, за словами Гаррі, вони зажили набагато вільніше і вже не відчували постійного тиску королівської родини. Меган Маркл також зізналася, що вона не могла щиро поспілкуватися з кимось із членів королівської родини, крім чоловіка, оскільки всі ставилися до неї дещо зверхньо. Усе це навіть наштовхнуло її на думки про суїцид. Також вона згадала і про непрості стосунки з Кейт Міддлтон. Після одного з конфліктів між герцогинями Меган навіть плакала.

Це інтерв’ю викликало дуже неоднозначну реакцію у світі. В Англії й більшості країн Британської співдружності його сприйняли нейтрально чи навіть негативно. Британські таблоїди здебільшого зазначали, що Меган Маркл трохи перебільшує деякі факти та хоче підірвати інститут монархії у Великобританії, який налічує понад тисячоліття, і що це завдасть значної шкоди зовнішньополітичному іміджу країни. Багато журналістів зауважили й невдалий час для інтерв’ю, оскільки саме зараз триває лікування принца Філіпа, чоловіка королеви Єлизавети II, якому вже 99 років. Тож Меган звинувачують у байдужості й неповазі до старшого покоління.

Британці також неоднозначно сприйняли це інтерв’ю. Здебільшого вони його засуджують, оскільки, на їхню думку, Меган Маркл критикує королівську родину скоріше суб’єктивно. За інформацією агенції YouGov, рейтинг популярності членів королівської родини після скандалу навіть підвищився, натомість рейтинг Меган і Гаррі зменшився.

Деякі британські таблоїди також написали, що герцогиня Сассекська не завжди була справедливою до своїх слуг, а декого навіть звільнила. А от англійський журналіст Пірс Морган, ведучий програми “Добрий ранок, Британія”, взагалі звинуватив Меган у брехні. У відповідь герцогиня подала на нього в суд за наклеп, але щоб не вибачатися перед Маркл, Пірс Морган вирішив звільнитися.

Натомість у США й деяких інших країнах це інтерв’ю сприйняли позитивно. Зокрема, представники ліберальної спільноти розкритикували королівську родину, яка своїми консервативними умовностями й ритуалами придушує свободи. Американські ЗМІ здебільшого також підтримали Меган Маркл, тож її популярність у США сягнула небувалих висот. Тепер інтерв’ю з провідними ЗМІ в Меган розписані на місяці вперед.

За трансляцію інтерв’ю з Опрою Меган Маркл отримала приблизно 7 млн доларів. Після того як герцоги Сассекські покинули Англію, королівська родина відмовилася їх фінансово підтримувати, тож тепер вони змушені самі  заробляти на життя. Оскільки фінансове становище родини дещо погіршилося, інтерв’ю з різними ЗМІ буде давати відчутну фінансову підтримку. Також імовірно, що герцогиня захоче написати й особисті мемуари про життя в королівській родині. І якщо там з’являться факти, що висвітлюють королівських осіб із непривабливого боку, це може стати справжньою загрозою для монархії. Тому представники королівської родини будуть робити все, щоб загладити конфлікт. Відтак інтерес до Меган Маркл поступово зменшиться, якщо вона не буде підігрівати його новими цікавими фактами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ


Чи буде експрезидент Франції Ніколя Саркозі сидіти у тюрмі? У Молдові посилюється політичне протистояння