Держдеп США: Північний потік 2 може стати засобом тиску на європейські країни

Держдеп США: Північний потік 2 може стати засобом тиску на європейські країни

20 березня Державний департамент США провів прес-брифінг. У своєму виступі Хізер Ноуерт, речниця Держдепу, згадала про санкції проти Росії:

“Санкції залишаються знаряддям Сполучених Штатів та багатьох інших країн. Це те, що ми без вагань використовуємо. Незалежно чи це санкції, пов’язані з CAATSA – про що було оголошено минулого тижня, – ми  не переглядаємо наші санкції але стежимо за тим, що буде відбуватись у найближчі тижні та місяці у відносинах між Сполученими Штатами та Росією.

Ми ввели санкції через діяльність Росії в Україні. Ми, як багато хто з вас пам’ятає, вислали дипломатів минулого року. Ми також закрили деякі їхні будівлі тут, у Сполучених Штатах, що викликало критику в пресі. Нас звинуватили в тому, що ми були надто агресивними, попросивши росіян залишити та закрити деякі з цих будівель.

Тому ми не вагаючись будемо вживати таких заходів, якщо вони будуть необхідними, і ми вважаємо, що це правильно”.

Ноуерт ще раз наголосила, що Сполучені Штати виступають проти побудови “Північного потоку-2”:

“Уряд Сполучених Штатів виступає проти проекту “Північний потік-2”. Ми вважаємо, що проект “Північний потік-2” може підірвати загальну енергетичну безпеку та стабільність Європи. Це дасть Росії ще один засіб для тиску на європейські країни, особливо на Україну. Ми бачили, що Росія зробила в минулому, коли вони вимкнули трубопровід посеред зими, залишивши деякі сім’ї без опалення, без нафти, яка їм потрібна, щоб отримати тепло або готувати їжу, і ми вважаємо, що це неправильно”.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ