Держдеп США прокоментував ситуацію із Саакашвілі

Держдеп США прокоментував ситуацію із Саакашвілі

Спікер Держдепартаменту Сполучених Штатів Хізер Ноуерт на брифінгу 5 грудня повідомила, що США закликають всі сторони в Україні до деескалації ситуації навколо екс-президента Грузії і колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі: 

“Якщо говорити загалом, ми уважно стежимо за цією ситуацією і тим, що сталося в Києві. Як ви знаєте, ми перебуваємо у тісному контакті. Ми маємо хороші відносини з урядом України. Однак це зовсім не означає, що ми згодні з ними абсолютно у всьому. Ми закликаємо владу в Україні до деескалації цієї ситуації. Ми, звичайно, бачили повідомлення про те, що відбувається там на вулицях. Ми хотіли б закликати всі сторони уникати насильства та дотримуватися законності та міжнародних зобов’язань.

У подробиці справи ми просто не можемо втручатися. Щодо цього питання краще звернутись до уряду України. Ми говорили про це раніше, але якщо уряд України когось затримує, заарештовує тощо, то лише відповідно до власних законів і правил та міжнародних прав людини. Ми закликаємо Україну поважати верховенство права”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ