Держсекретар США Помпео та глава МЗС Росії Лавров висловили своє бачення ситуації в Україні

Держсекретар США Помпео та глава МЗС Росії Лавров висловили своє бачення ситуації в Україні

На прес-конференції Державний секретар США Майкл Помпео та Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловили своє бачення ситуації в Україні:

СЕКРЕТАР ПОМПЕО: Ми також обговорили ситуацію в Україні. Адміністрація Трампа чітко висловилась, що ми не визнаємо умисну анексію Криму Росією  і ми сподіваємося, що зможемо продовжувати рухатися вперед. Наші санкції залишаються в силі. Я закликав Росію звернутися до нового президента України, щоб продемонструвати лідерство, зробивши крок у напрямку подолання тупикової ситуації. Ми, зокрема, були б раді звільненню українських моряків, затриманих поблизу Керченської протоки в минулому році, і ми говорили про практичне виконання і про те, як ми можемо припинити вогонь на Донбасі.

МІНІСТР ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ЛАВРОВ: Що стосується ситуації в Україні, то існує також резолюція Ради Безпеки ООН, яка схвалила Мінські угоди, і ми очікуємо, що нова адміністрація в Україні визначиться з своєю позицією щодо Мінських угод, спираючись на той факт, що  альтернативи політичному врегулюванню цієї внутрішньої української кризи немає.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ