“Дружить … “любой ценой”

“Дружить … “любой ценой”

А москалі і світ божий
В путо закували.

Тарас ШЕВЧЕНКО
“Невольник”

Український історик Святослав Семенюк говорить: “Ми ніколи не даємо собі звіт у тому, що саме український етнос є найчисельнішим поміж усіх інших слов’янських народів і, отже, є становим хребтом усього слов’янського світу. Росіяни насправді, і про це вже відкрито говорять незаангажовані у політичних іграх свого керівництва російські вчені, не є слов’янами, а угро-фіно-татаро-монгольським етнічним конгломератом (мурома, весь, єм, карели, фіни, вять, ерзя, мещера, удмурти, бесермяни, мокша, марійці, ести, водь, вепси, ханти, манси,, угорці, ікорці, ладожани, вежами, чудь, меря, мордва, черемиси, пермь, комі,, печера, ям, зимигола, корсь, нрова, ліб, кипчаки, кін гіти яси, засопи, сіджиути, чичили, іграки, киргизи, черкеси,огузи, тухси, ячма, чаруки, болгари, чисельні племена монгольського еміра Хушитая та еміра Байку, в якому лише 10% від загальної чисельності становлять нащадки трьох справді руських племен – радимичів, в’ятичів та новгородців. Хоча ця меншість і спромоглася нав’язати більшості давньоруську мову, але розвиток її вже пішов за іншою схемою, ніж у слов’ян і значний відсоток спільних фонем російська мова має лише з болгарською, що врешті-решт і не дивно, так як у формуванні болгарського народу, так само як і російського, і це вже давно доведено, взяли участь тюркомовні волзькі болгари.

Що стосується не мовної, а суто генетичної складової, то чудес у природі не буває і 10% населення за жодних умов не могли переродити генетичний код решти 90% росіян і за своєю психологією та ментальністю росіяни є зовсім іншим народом, ніж слов’яни”.

Цікаво, хто з цих народів, які населяли більшу частину Росії в середні віки, вважав себе росіянином або говорив по-російськи? Ніхто. Може неодноразово насильно хрещені татари Казані, Поволжя, Сибіру були росіянами? Теж ні. То де ж “споконвічні російські землі”, де їх російські споконвічні території? Де канонічна Росія? Її немає.

На сто відсотків правий О.І.Герцен, коли в полеміці із слов’янофілами (“Былое и думы” стверджував, що “Помилка слов’ян полягає в тому, що їм здається, ніби Росія мала колись властивий їй розвиток” і далі “Росія ніколи не мала такого розвитку і не могла мати”.

Російські історики М.Карамзін, М.Покровський, В.Ключевський, якими так захоплюється ще один “слов’янин” В.Путін, підтверджували дані, що московська держава завдячує своєю появою татарам. В.Ключевський писав, що в 16-18ст. 57% московської провідної верстви були татарського походження, а ідею Чингізхана загарбати весь світ дала Московщині (пізніше Росії) її аристократія татарського походження.

Можна виставити цілий ряд означених історією постатей на кшталт Державіна Г.Р., Карамзіна М.М. – їхні роди з татарських мурз тощо.

Більше того, цікавим для читача може бути рід В.Ульянова (Лєніна). Батько Лєніна говорив, що він “отчасти калмык”, а от про другу частину свого родоводу чомусь промовчав. Насправді в генеалогії Леніна по батькові дві лінії – калмицька і чувашська, а по матері – три лінії: єврейська, німецька і шведська. Ленін – це один із 150 псевдонімів Володимира Ілліча Ульянова.

В генетичному відношенні Ленін – потомок від змішування двох віддалених расових генотипів: калмиків+євреїв-ашкеназі, нащадків хазар, ворогів України-Русі, і північно-європейського расового генотипу. Як свідчать антропологія і генетика, в потомстві від змішування двох різних генетичних програм (як і в потомстві від близьких родичів) спостерігається розбалансованість біологічної структури, порушення психічного і морального здоров`я. За даними міжнародної криміналістичної і психіатричної статистики, серед таких гібридних індивідів вища злочинність, більше клятвовідступників, більший відсоток нервових, фізичних, сексуальних відхилень”.

Так оце ми про той народ… “бл..бррр…ратській”. Хто вони, ми вже знаємо як і те, що вони себе ототожнюють із слов’янами, нарекаючи себе “великоросами”, ще одних – білорусами, а нас – українців “малоросами”, або ще “хохлами”.

Росіяни не слов’яни! І не отруєні вони кремлівською агітацією та пропагандою, як це останнім часом миготить в так званих українських ЗМІ. Вони є такими як є, і їхнє генетичне єство незмінне. Зовсім не братній нам народ! Росія – не братня країна! Це Кацапстан!!!

Коли ж український істеблішмент (не можу про них говорити як еліта) пробудиться від замантрованих ілюзій щодо ката і ґвалтівника, хама і невігласа? Як можна не поважати себе, не вчити власної історії, культури, традицій? Напевно і для цієї влади такі поняття як мова, культура, традиції, історія, сучасність далекі, як і ворожі для кацапів.

Широко рекламується думка, що москалями не народжуються, що тут немає провини російського народу і т.д., і т.п. Припускаю, що москалями з часом стають, але ж народжуються чомусь кацапами.

Розпутенко І. Кацапи і їхні «природні» потреби., 2014. – 104 с.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ