Дуда та інші світові лідери привітали Україну з обранням нового президента

Дуда та інші світові лідери привітали Україну з обранням нового президента

Одним із перших Володимира Зеленського привітав очільник Польщі Анджей Дуда. Про це у повідомили у Twitter на офіційній сторінці канцелярії польського президента: “Президент Анджей Дуда під час телефонної розмови привітав обраного президента України Володимира Зеленського та запросив його до Польщі”.

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер розповів у Twitter про телефонну розмову Зеленського з Дональдом Трампом. “Президент Трамп зателефонував привітати Володимира Зеленського з перемогою на виборах, а український народ – із мирними і демократичними виборами. Ми будемо і надалі підтримувати зусилля з відновлення територіальної цілісності України і протидіяти агресії Росії”, – йдеться у дописі.

Привітав Зеленського й президент Європейської Ради Дональд Туск. На своїй сторінці у Twitter він заявив про подальшу підтримку України з боку ЄС: “Вирішальний день для України. Вільні вибори і мирна зміна влади – це сильна українська демократія. Вітаємо Володимира Зеленського. ЄС сповнений рішучості продовжувати свою підтримку”.

До вітань приєднався й міністр закордонних справ Великобританії Джеремі Хант: “Вітання Володимиру Зеленському і команді з вашим успіхом на президентських виборах. Ви тепер по-справжньому будете слугою народу. Ми з нетерпінням чекаємо на спільну роботу, оскільки Великобританія продовжує підтримувати Україну, обраний нею євроатлантичний шлях, процес реформ і безпеку”.

 

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон у своєму мікроблозі у Twitter повідомила, що Зеленського з перемогою на виборах привітав президент Франції Емануель Макрон: “Президент Франції Емануель Макрон подзвонив Володимиру Зеленському, щоб привітати з перемогою на виборах Президента України 21 квітня 2019 року”.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив надію на продовження співпраці України з Альянсом. “Вітаємо Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні. Україна є цінним партнером Альянсу, і ми очікуємо на продовження співпраці”, – зазначив він.

Привітав нового очільника України й прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо: “Вітання Володимиру Зеленському з результатами українських президентських виборів. Я з нетерпінням чекаю спільної роботи по зміцненню зв’язків між Канадою та Україною, створення нових можливостей для народів обох країн”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ