Естонець очолив групу експертів для навчання НАБУ

Естонець очолив групу експертів для навчання НАБУ

Радник адвокатського бюро Nove Ерік Хелдна очолить робочу групу експертів, яка допомагатиме Україні у боротьбі з корупцією. Про це бюро повідомило на своїй сторінці:

“Адвоката Nove Еріка Хелдна обрали очолити групу експертів з протидії корупції та сприння впровадженню антикорупційних заходів в Україні.

Ініціатива ЄС з боротьби з корупцією в Україні (EUACI) 2017-2019 років фінансується Датською агенцією міжнародного розвитку (DANIDA), метою якої є подолання корупції в Україні шляхом передання відповідного досвіду та практики, які набули поширення в Естонії.

Адвоката Nove Еріка Хелдна обрали керівником проекту та менеджером контенту агенції DANIDA та Естонського Центру Східного Партнерства. Ерік зібрав групу професіоналів, що складається з експертів Департаменту з питань поліції та прикордонної служби, які будуть підтримувати діяльність Українського Національного Антикорупційного Бюро (НАБУ) шляхом підготовки посадових осіб та розвитку самої організації. Основним завданням є визначити та окреслити потреби в навчанні, на основі яких можна скласти відповідний навчальний план. Тренування відбудуться в Києві та Таллінні. Проект фінансує агенція DANIDA та Міністерство закордонних справ Естонії для розвитку співпраці та заходів, що будуть здійснюватися протягом 2018 року.

Корупція залишається масовою в Україні та є серйозною перешкодою для демократичного та економічного розвитку країни. Протидія корупції в Україні є важливим елементом проекту Східного партнерства ЄС, який має на меті сприяти двостороннім економічним відносинам між ЄС та Україною, яким перешкоджає корупція та непрозорість”.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ