EUAM Ukraine: місію продовжено, бюджет затверджено

EUAM Ukraine: місію продовжено, бюджет затверджено
20 листопада Рада продовжила мандат Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM) в Україні до 31 травня 2019 року та затвердила бюджет на суму 32 мільйони Євро на наступні 18 місяців.

Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України, EUAM Ukraine, була розгорнута в грудні 2014 року, маючи на меті підтримку українських державних установ у реформуванні сектору цивільної безпеки. Місія є одним із центральних елементів посиленої підтримки ЄС української влади за останні роки.

EUAM прагне зміцнити та підтримати реформи у державних установах, таких як поліція, інші правоохоронні органи та судовий сектор, зокрема прокуратура. Місія надає стратегічні консультації українській владі, підтримувані оперативною діяльністю, включаючи навчання, з метою розвитку стабільних, підзвітних та ефективних служб безпеки, що зміцнюють верховенство права. Цей процес покликаний відновити довіру українського народу до своїх служб цивільної безпеки, які зазнали обвинувачень у корупції та зловживанні.

EUAM – це незбройна цивільна місія з центральним офісом у Києві та регіональними представництвами у Львові та Харкові, а також незабаром в Одесі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ