Фрагмент виступу директора національної розвідки США

Фрагмент виступу директора національної розвідки США
Виступ директора національної розвідки США Деніеля Коутса перед Комітетом Сенату, опублікований на офіційному сайті очолюваного ним відомства. Він, зокрема, зазначив:

«Підхід Росії базується на дезорієнтації і заплутуванні, оскільки вона прагне дестабілізувати і послабити наше становище у світі.

Навіть в час, коли Росія зазнає послаблення економіки, Кремль активізує свою кампанію з роз’єднання західних політичних інституцій та інституцій з  та безпеки і підриває міжнародний порядок, встановлений після Другої світової війни.

Ми очікуємо, що Росія продовжуватиме вести свою інформаційну війну проти демократій і використовувати соціальні медіа намагаючись розділити наші суспільства.

Напад Росії на українські військово-морські кораблі в листопаді є лише останнім прикладом готовності Кремля порушувати міжнародні норми, чинити тиск на своїх сусідів і досягати своїх цілей. Ми також очікуємо, що Росія використає кіберметоди для впливу на майбутні президентські вибори в Україні.

Кремль прирівнює Росію до репресивних режимів Куби, Ірану, Північної Кореї, Сирії та Венесуели. А відносини Москви та Пекіна – найтісніші за багато десятиліть.

Кремль також активізує свою діяльність на Близькому Сході, в Африці та Південно-Східній Азії, використовуючи продаж зброї, приватні охоронні фірми та угоди в сфері енергетики для просування свого глобального впливу».

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ