Гельсінська комісія проведе брифінг з українського питання

Гельсінська комісія проведе брифінг з українського питання

Комісія з безпеки та співробітництва в Європі, також відома як Гельсінська комісія, оголосила про проведення брифінгу під назвою «Завершення війни в Україні: Курт Волкер, спеціальний представник для переговорів з питань України”, який відбудеться 8 травня 2018 року.

«Спровокована Росією війна в Україні вбила більше 10 тисяч людей, завдала поранення як мінімум 25 тисячам і створила гуманітарну кризу, яка загрожує мільйонам. Крім щоденних порушень режиму тиші та загроз для критично-важливої інфраструктури, цивільні особи продовжують нести основний тягар витрат непотрібного чотирирічного конфлікту.

У липні 2017 року державний секретар США призначив посла Курта Волкера Спеціальним представником США для переговорів з питань України. Волкер неодноразово зустрічався з високопосадовими російськими колегами, щоб знайти шляхи подолання конфлікту, включаючи можливість проведення міжнародної миротворчої місії.
На цьому брифінгу Гельсінської комісії посол Волкер проаналізує подальші шляхи розвитку для США та міжнародної політики в Україні після переобрання президента Путіна».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ