Голова МВФ обговорила з Порошенком зусилля України в боротьбі з корупцією

Голова МВФ обговорила з Порошенком зусилля України в боротьбі з корупцією

Міжнародний валютний фонд 7 грудня оприлюднив офіційну заяву після розмови керівника Фонду Крістіни Лагард з Президентом України:

“Я мала конструктивну і відкриту дискусію з Президентом Порошенком про зусилля України в боротьбі з корупцією, якої очікує українське суспільство і яка має вирішальне значення для підвищення прозорості, підзвітності та створення умов для стійкого зростання.

Я наголосила, що розслідування та оперативне вирішення випадків корупції є надзвичайно важливими для досягнення цих цілей та підтримки довіри громадськості. У зв’язку з цим ми домовилися про необхідність збереження незалежності та посилення робочої потужності Національного антикорупційного бюро та спеціальної антикорупційної прокуратури.

Ми також домовились, що швидке створення антикорупційного суду є важливим доповненням до цих зусиль. Тому я підтримала намір Президента в найближчі дні подати законопроект до парламенту, згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії та минулими угодами, що містяться в програмі, яку підтримав МВФ. Важливо, щоб всі члени парламенту об’єдналися навколо законопроекту та схвалили його як пріоритетний.

Я запевнила Президента, що МВФ готовий і надалі підтримувати Україну разом з іншими міжнародними партнерами у боротьбі з корупцією та закликала владу прискорити здійснення реформ, необхідних для подальшого поліпшення перспектив української економіки та її населення”.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ