Голова МЗС Канади та Держсекретар США заявляють про підтримку суверенітету України

Голова МЗС Канади та Держсекретар США заявляють про підтримку суверенітету України

19 грудня відбулась прес-конференція Державного секретаря США Рекса Тіллерсона із міністром закордонних справ Канади Христею Фріленд. Голова МЗС Канади зазначила:

«Що стосується України, то Рекс і я мали дуже гарну розмову про потенціал миротворчої місії та про рішучу підтримку наших двох країн суверенітету та територіальної цілісності України в умовах нелегального вторгнення Росії та окупації української території. Наша бесіда була особливо корисною, тому що завтра я поїду в Україну і буду зустрічатися з лідерами українського уряду».

Держсекретар Тіллерсон повідомив:

«Наші країни також стоять пліч-о-пліч у НАТО і ми цінуємо рішення Канади відправити війська та провідний батальйон до Латвії, що підкреслює прихильність Канади посиленню альянсу в Європі та НАТО. Сильна підтримка Канадою суверенітету України та захисту її території дуже схожа до підтримки США і ми провели багато дискусій про те, як ми можемо просунути переговори добитись в Україні, щоб добитись відновлення повноцінного суверенітету України перед обличчям агресії зі сторони Росії».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ