Гройсман зустрівся з прем’єр-міністром Великобританії

Гройсман зустрівся з прем’єр-міністром Великобританії

Зустріч прем’єр-міністра з прем’єр-міністром України Гройсманом: 5 липня 2017 року

Прем’єр-міністр Тереза Мей зустрілася з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом напередодні конференції з питань реформ в Україні 6 липня.

Речник Даунінг-стріт сказав:

Прем’єр-міністр привітав українського прем’єр-міністра Володимира Гройсмана на Даунінг-стріт сьогодні для двосторонньої зустрічі.

Переговори пройшли напередодні Конференції з питань реформ в Україні, яка завтра проведе міністр закордонних справ із прем’єр-міністром Гройсманом.

Прем’єр-міністр і прем’єр-міністр Грейсман погодилися, що завтрашня подія продемонструє постійну міжнародну підтримку намагань України реформувати економіку та побороти корупцію.

Вони обговорили питання про запуск Плану дій Україна-НАТО на період з 2017 до 20 року та прем’єр-міністр схвалила прогрес, досягнутий Україною до цього часу.

Вона високо оцінила політичну волю, продемонстровану прем’єр-міністром Гройсманом, і наголосила на важливості підтримувати це життєво важливе питання.
Що стосується безпеки, то прем’єр-міністр заявила, що Великобританія залишається стійкою у своїй підтримці територіальної цілісності України та в осудженні незаконної анексії Росією Криму.

Вони погодилися з важливістю збереження санкцій проти Росії, щоб втримати політичний тиск до повного виконання Мінської угоди, і вони обговорили важливість підвищення спроможності українських збройних сил.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ