Група польських терапевтів стала найкращою командою опіки над пацієнтом у Європі

Група польських терапевтів стала найкращою командою опіки над пацієнтом у Європі
Експерти з Польської групи раку легень отримали нагороду престижного конкурсу асоціації IASLC, – повідомляє часопис “świat Nauki”.
Ілюстрація

“Група польських лікарів отримала нагороду конкурсу The IASLC Foundation Cancer Care Team, який проводить Міжнародна асоціація з досліджень раку легень (IASLC). Команда стала найкращою серед мультидисциплінарних груп опіки над пацієнтом, які забезпечують найвищий рівень онкологічної допомоги. Нагорода стала своєрідним вшануванням 15-річної діяльності Польської групи раку легень.

Минулого року у Йокогамі на найбільшій у світі конференції, присвяченій темі раку легень, вперше було присуджено нагороди The IASLC Foundation Cancer Care Team Award. Висувати конкурсантів міг пацієнт чи його опікун, котрий вважав, що отримав особливу підтримку під час лікування. Нагороди вручили з розподілом на чотири світові регіони: Північна Америка, Латинська Америка, Європа і Азія. До уваги брали не тільки професіоналізм у наданні медичної допомоги, але й вплив на покращення комфорту життя хворих, психологічну та духовну підтримку, надання інформації про лікування, реабілітацію й емоціональну допомогу.

Польська мультидисциплінарна група складалась з проф. Тадеуша Орловського, керівника Клініки хірургії при Варшавському інституті туберкульозу і хвороби легень; проф. Мацєя Кжаковського та проф. Даріуша Ковальського з Клініки пухлин легень і грудної клітини Центру онкології Інституту ім. Марії Склодовської-Кюрі у Варшаві; керівника кафедри і Клініки внутрішніх хвороб, пневмонології і алергології Варшавського незалежного публічного центрального клінічного шпиталю, проф. Рафала Кренке та проф. Ренати Ланґфорт – керівниці закладу патоморфології Інституту туберкульозу і хвороби легень у Варшаві.

При нагородженні польської групи журі звернуло увагу на величезний професійний досвід лікарів та їхній підхід до хворих. Особливо експерти підкреслювали, що пропозиції пацієнтів свідчать про те, що саме польська група особливо ретельно, доброзичливо та емпатично підтримує хворих”.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ