Група Європейського інвестиційного банку підписала перші угоди про гарантії для Грузії, Молдови та України

Група Європейського інвестиційного банку підписала перші угоди про гарантії для Грузії, Молдови та України

На сайті Європейського інвестиційного банку повідомили:

“Європейський інвестиційний банк (EIB) та Європейський інвестиційний фонд (EIF) спільно з групою EIB підписали сьогодні перші угоди про гарантії з ProCreditHolding та його дочірніми компаніями, щоб підтримати кредитування малих та середніх підприємств на суму 100 мільйонів євро у Грузії, Молдові та Україні, згідно з ініціативою EU4Business.

Ці угоди дадуть змогу банкам ProCredit в цих країнах полегшити доступ до фінансування для місцевих малих та середніх підприємств шляхом надання 70%-ї гарантії на кожну позику та подальшого фінансування на вигідних умовах, включно з зменшенням вимог щодо забезпечення. Очікується, що три гарантійні операції розкриють додаткове фінансування для малого та середнього бізнесу, а у підсумку – для підтримки робочих місць та нових бізнес-можливостей в Грузії, Молдові та Україні. Ці гарантії фінансує Європейський Союз через Інвестиційний фонд сусідства в рамках ініціативи EU4Business.

Група EIB об’єднує зусилля з Європейським Союзом для зміцнення економічного розвитку країн, які підписали Угоди про асоціацію з ЄС, а саме Грузію, Молдову та Україну, надаючи фінансову та технічну підтримку для малих та середніх підприємств у цих трьох країнах. ЄС підтримує розвиток приватного сектору в країнах Східного партнерства через свою ініціативу EU4Business шляхом покращення доступу до фінансування для малих та середніх підприємств, покращення бізнес-середовища та надання консультаційних послуг місцевим підприємствам”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ