Інопланетяни близько?

Інопланетяни близько?

Група науковців із Каліфорнійського університету вірить у те, що інопланетяни налагодять контакт із Землею вже у 2029 році. 21 рік тому NASA відправила сигнал космічному апаратові “Піонер-12” у межах стандартного протоколу надсилання даних і налагодження комунікації. Сигнал дійшов також і до зірки, віддаленої на 27 світлових років від нашої планети, а дослідники сподіваються, що його перехопили й інопланетяни, які послали відповідь на Землю — пише Daily Mail.

Це відома ідея Карла Сагана, яку він використав як тему для фільму “Контакт”, прокоментував астроном Говард Айзексон. Фільм “Контакт” (1997 р.), що базується на історії Карла Сагана, розповідає про вченого, який знайшов докази існування інопланетян на планеті, віддаленій на 26 світлових років від Землі, і вирішує налагодити з ними контакт, посилаючи сигнали.

У дослідженнях використовувалися сигнали, надіслані із Землі на “Вояджер-1”, “Вояджер-2”, “Піонер-10”, “Піонер-11” i “Нові горизонти”, щоб визначити, куди вони могли поширитися після того, як їх послали в космос. Ті апарати зв’язувалися з радіоантенами Deep Station Network (DSN), щоб отримати наукові й телеметричні дані, йдеться в дослідженні, опублікованому в часописі Publications of the Astronomical Society.

Deep Station Network — це система радіоантен NASA, які підтримують міжпланетні місії космічних апаратів. Декілька з них також кружляють навколо Землі. Науковці виявили, що сигнали деяких із них уже досягнули принаймні однієї зірки. “Зворотне передання даних можемо очікувати найраніше 2029 року”, — ідеться в одному з повідомлень.

Група науковців підрахувала, коли дані могли б досягнути найближчих зірок, зважаючи нашвидкість світла, яка проходить один парсек за кожних 3,26 року. Це дало їм змогу визначити потрібний час на передання даних до кожного космічного апарата. “Цікаві експерименти, але малоймовірно, що вони дадуть результат”, — каже Кейтлін Расмуссен, астробіологиня з Вашингтонського університету, яка не брала участі в проєкті.

Дослідження проводилися після появи інформації про нові НЛО. Старші члени Конгресу розмовляли із шістьма інформаторами, які твердять, що працювали у програмах пошуку НЛО. Закон про повноваження для національної оборони (NDAA) від 2023 року, який у грудні підписав президент Джо Байден, містить поправку, що вимагає від Пентагону надавати високопоставленим сенаторам таємну інформацію про нерозголошені програми, які стосуються неідентифікованих аномальних феноменів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ


Космічний бетон? Протизаплідні таблетки для чоловіків?