Із промови Емануеля Макрона після обрання президентом Франції

Із промови Емануеля Макрона після обрання президентом Франції

8 травня 2017 року лідер руху “Вперед” Е. Макрон офіційно виграв президентські вибори Франції. Французький уряд надав запис промови новообраного перзидента, де той звернуся до лідерів всіх країн світу, та окреслив напрямки своєї зовнішньої політики:

“Я захищатиму Францію. Її образ. І також я беру на себе зобов’язання захищати Європу, ту спільноту, яку створило населення нашого континенту!
На кону — наша цивілізація, наш спосіб життя: бути вільними, довести, що наші надії і цінності не марні. Я маю зробити так, щоб і далі був міцний зв’язок між Європою і людьми, з яких вона складається, між Європою та її громадянами.
Від вашого імені (громадян франції) я звертаюся до всього світу, і шлю братні вітання усім народам! Я говорю їх лідерам, що Франція дбатиме про мир, про баланс сили, про міжнародну співпрацю, повагу до всіх зобов’язань, взятих у боротьбі з глобальним потеплінням. Я кажу їм, що Франція буде попереду в боротьбі з тероризмом і вдома, і за межами країни. Скільки б не тривала ця боротьба, ми будемо боротися”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ